Úvodné Výhry Obľúbených V Malmö

Anonim

Žiadne prekvapenie v Malmö. V prvých zápasových pretekoch na štarte zákona Louis Vuitton Act 6 vo Švédsku došlo k očakávaným víťazstvám favoritov.

Nemecký zjednotený internetový tím Nemecko nemal proti tímu Emirates Team Nový Zéland žiadnu šancu. Ešte pred prvou bójou na Öresunde pri Malmö bola posádka kapitána Jesper Bank niekoľko lodí za Novozélanďanmi. Nakoniec bol rozdiel 1:39 minúty.

Najobľúbenejší obranca pohára a Alinghi sa jasne vzdal švédskej víťaznej výzvy. Švajčiari za volantom Jochena Schümanna nechali Švédov za sebou 0:54 min.

Pre juhoafrický tím Shosholoz sa s Timom Krögerom z Hamburgu na palube iba na začiatku pozeral, akoby očakávaná prehra s BMW Oracle Racing nebola príliš zrejmá. Na 41. narodeniny Krögera bol Shosholozam Start o dve sekundy pred BMW Oracle. Ale s Chrisom Dicksonom za volantom Američania neprejavili nahotu a zvíťazili o 1:31 minúty.

Talian LunRoss podľa očakávania porazil aj ChinTeam.

Španielska posádka Desafio Espanol zvíťazila proti Mascalzone Latino, ktorý to po roztrhaní hlavnej plachty vzdal, ale v popoludňajších pretekoch proti LunRossw bol schopný opäť nastúpiť.

V druhých zápasoch dňa sa nemecké mužstvo stretlo s Desafiom Espanolom, Shos-holoz nastúpil na Alinghi.